AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Terapeut comportamental
Название компании: My planet
Город: Кишинев
Контактное лицо: Sabina
Телефон: 069787823
E-mail: info@myplanet.md

О вакансии
Должность: Terapeut comportamental
Категория: Психология
Описание вакансии: Centru de dezvoltare pentru copii "My planet" este în căutare de specialiști pentru funcția de Terapeut comportamental.

Dacă sunteți psiholog, pedagog sau logoped va așteptăm cu drag în echipa noastră.

Experiența de muncă nu este obligatorie.
Instruirea se asigură.
Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie

Responsabilități:
- Implementarea unor programe de intervenție individualizate;
- Colaborarea cu echipa de terapeuți pentru a dezvolta strategii și planuri de intervenție individualizate;
- Monitorizarea progresului copiilor în cadrul programelor de intervenție;
- Participarea activă la întâlniri de echipă și la formări profesionale continue.
График работы: Полный рабочий день
Зарплата: От: 7000 До: 15000 MDL
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое