Estetician/a / cosmetolog

Oraș: Chișinău
Studii: Cursuri
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Candidatul ideal pentru acest post este o persoana responsabila si amabila, cu specializari in cosmetologie, tratamente faciale, corporale terapeutice si de remodelare.

De asemenea, ne dorim o persoana motivata si muncitoare, cu dorinta de evolutie personala si profesionala care este dispusa la o colaborare stabila pe termen lung.

Descrierea jobului :
- Efectueaza tratamente profesionale cu atentie si responsabilitate,conform protocoalelor specifice salonului;
- Recomanda si descrie oaspetilor serviciile si tratamentele existente;
- Asista clientii si recomanda produse pentru ingrijirea corpului si a tenului;
- Mentine o zona de lucru ingrijita si ordonata, in concordanta cu standardele ridicate ale locatiei;

Responsabilitatile jobului se desfasoara in cadrul unui program full time, in ture.

Beneficii:
- Participa la sesiunile de training pentru toate serviciile si produsele Salonului;
- pachet financiar + bonusuri / comision

Experienta/ Calificari:
Absolvent si calificat al cursurilor de cosmetica si estetica corporala;
Experienta minima de doi ani in domeniu.
Persoana de contact:
Tatiana Gavliuc