Esl teacher

Lingua Franca
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Recrutăm profesori de limba engleză talentați care să se alăture echipei noastre din Chișinău. Biroul in centru orașului (Pușkin, 26)

Responsabilități:

- Pregătirea documentelor necesare desfășurării activității: planificări, lecții, activități de grup;
- Organizarea activităților curriculare și extracurriculare;
- Adaptarea metodelor, strategiilor și materialelor de lucru la particularitățile grupei și fiecărui copil;
- Gestionarea cu responsabilitate, căldură și diplomație a relației cu părinții copiilor.

Salariu: În funcție de calificare și experiență
Program de lucru: Part time/ full time

Pentru aplicare, vă rugăm să ne expediați CVul la badaleanani@gmail.com. Doar persoanele care corespund cerințelor vor fi contactate.
Telefon:
069212826
Persoana de contact:
Ani