Menajeră (3 ore/zi de 2 ori/saptamina) f/m

Fabrica de Jaluzele
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Fabrica de Jaluzele angajează Menajeră (f/m)

Descriere: Fabrica noastră de jaluzele caută o persoană responsabilă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de menajeră. Rolul principal al menajerei este de a asigura curățenia și ordinea în spațiile noastre de lucru, contribuind astfel la un mediu de lucru plăcut și sigur pentru toți angajații.

Responsabilități:

- Curățarea birourilor, grupurilor sanitare și altor spații comune în conformitate cu standardele noastre de igienă și curățenie.
- Întreținerea și ordonarea materialelor de curățenie și a echipamentelor necesare pentru realizarea activităților de curățenie.
- Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a menține un mediu de lucru sigur și ordonat.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul curățeniei sau al menajului este un avantaj, dar nu este obligatorie.
- Abilitatea de a lucra eficient și cu atenție la detalii.
- Fiabilitate și punctualitate în îndeplinirea sarcinilor.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii.

Beneficii:

- Salariu competitiv și condiții de muncă adecvate.
- Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
- Mediu de lucru plăcut și prietenos.

Dacă ești interesat(ă) să te alături echipei noastre și să contribui la succesul fabricii noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email [fabrica.jaluzele@gmail.com] sau să ne contactezi la numărul de telefon [069390340].

Fabrica de Jaluzele îți oferă șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și de a te dezvolta profesional într-un mediu stimulant. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Telefon:
069390340
Persoana de contact:
Ruslan