Project manager

Just Digital
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 11000 Până la 15000 MDL
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Fișa postului pentru un Project Manager la agenția de digital marketing și comunicare Just Digital

Full Time, la biroul agenției, Bd. Ștefan cel Mare 182, Chișinău

Grafic de lucru: 09:00 - 18:00 luni-vineri

Responsabilități și cerințe:

Gestionarea și Dezvoltarea Relațiilor cu Clienții Agenției:
- Identificarea nevoilor și cerințelor specifice ale clienților agenției
- Dezvoltarea și menținerea unor relații active cu clienții.
- Asigurarea satisfacției și loialității clienților prin oferirea unor servicii de calitate.

Strategie și Planificare:
- Crearea și implementarea strategiilor de account management pentru maximizarea vânzărilor și profitului.
- Colaborarea cu echipa de marketing și vânzări pentru dezvoltarea planurilor de marketing și promovare pentru clienți.

Managementul Proiectelor:
- Coordonarea și supervizarea proiectelor de marketing pentru clienții desemnați.
- Asigurarea că proiectele sunt livrate la timp, în buget și la standardele de calitate cerute.

Comunicare și Prezentare:
- Prezentarea ideilor și strategiilor de marketing clienților.
- Comunicarea eficientă cu colegii și specialiștii freelance pentru a asigura alinierea strategiilor și obiectivelor.

Analiză și Raportare:
- Monitorizarea performanței campaniilor și analizarea datelor pentru a identifica zone de îmbunătățire.
- Pregătirea și prezentarea rapoartelor de performanță către clienți și management.

Cunoștințe și Aptitudini Tehnice:
- O înțelegere de bază a rețelelor social media și a marketingului digital.
- Abilități în utilizarea uneltelor digitale și analitice.

Colaborare și Lucru în Echipă:
- Lucrul strâns cu alte departamente, cum ar fi creația, social media și analitica, pentru a asigura o livrare eficientă și integrată a serviciilor.

Dezvoltare Continuă:
- Menținerea la curent cu tendințele industriei și adaptarea strategiilor pentru a reflecta schimbările din piață.

Abilități Interpersonale:
- Excelente abilități de comunicare, negociere și rezolvare a problemelor.
- Capacitatea de a construi relații puternice atât intern, cât și cu clienții.

Educație și Experiență:
- Studii universitare
- Experiență anterioară într-un rol similar, preferabil în marketing, jurnalism
Telefon:
076072975
Persoana de contact:
Mircea