SMM Manager

Arron
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 17000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități funcționale:

Menținerea rețelelor sociale: FB, Instagram, Tiktok. Crearea unui plan media și de conținut, scrierea conținutului, selectarea elementelor vizuale, crearea de povești creative, generarea de idei/promoții, articole virale pentru a crește vânzările, creșterea adepților și a conștientizării mărcii.
Organizarea de filmări foto și video (participare la scrierea scenariilor, selecția referințelor, generarea de idei, stabilirea sarcinilor pentru fotografi, cameramani, modele etc.).
Colaborarea cu bloggerii.
Supravegherea activității managerului pentru comunicarea cu urmăritorii și clienții pe rețelele de socializare.
Raportare, muncă analitică.

Cerințe:

Talent de copywriter, creativitate.
Eficiență, organizare.
Nivel de bază de stăpânire a programelor pentru crearea de povești interactive și videoclipuri simple.

Vei primi:

Salariu competitiv în dependență de rezultate;
Acces la cursuri în valoare de 3000$ dolari;
Oportunitate de formare și dezvoltare profesională;
Spațiu pentru creativitate, capacitatea de a-ți realiza propriile idei;

Dacă te-a interesat propunerea noastră, sună-ne acum pe 068474645 sau ne poți trimite CV-ul tău pe hr@arron.md.
P.S. Te poți uita la noi, https://www.arron.md, ești interesat? Atunci ce mai aștepți? Telefon: 068474645
E-mail: hr@arron.md
Telefon:
068474645