Specialist în recrutare

Bemol
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Echipa BEMOL recrutează Specialist în recrutare orientat către rezultate performante și proactiv.

Responsabilitățile rolului:

Vei gestiona platformele de recrutare, vei elabora și plasa anunțurile de angajare;
Vei selecta candidați în baza CV-urilor, pe anumite tipuri de funcții, și-i vei intervieva;
Vei oferi suport în procesul de recrutare la toate etapele;
Vei gestiona baze de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de muncă şi modificările acestora;
Vei monitoriza stagiarii în perioada de onboarding;
Vei arhiva (în format fizic și electronic) acte ce țin de dosarele angajaților;
Vei fi responsabil de respectarea prevederilor normative interne, a procedurilor de lucru specifice poziției și a legislației muncii;
Vei realiza rapoarte şi analize privind indicatorii de HR.

Studii și experiență necesară:

Studii superioare în Resurse Umane sau alte arii conexe;
Experiență de cel puțin un an într-o poziție similară;
Fluență în limbile română și rusa;
Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office la nivel avansat;

Beneficii:

Mediu de lucru dinamic și provocator;
Salariu competitiv;
Graficul de muncă Luni-Vineri, 09:00-18:00;
Tichete de masă;
Oportunități de dezvoltare profesională.

Tipul de job: Full-time
Orașul: Chișinău, s. Centru, la intrarea în Parcul Ștefan cel Mare.
Expediază CV-ul însoțit de o fotografie:

la adresa hr@bemol.md

la subject specifică rolul pentru care aplici – Specialist în recrutare
E-mail: hr@bemol.md