Agent vinzari or. Chisinau

Dinova
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat

Dacă ești pasionat de domeniul vânzărilor și îți dorești un viitor strălucit, ai nimerit în locul potrivit!
Echipa Dinova recrutează Agent de vânzări or. Chișinău
Dacă ai:

Studii medii finalizate, studiile superioare prezintă un avantaj;
Experiență în domeniul vânzărilor;
Deții automobil propriu;
Bune abilități de comunicare și negociere cu clienții;
Spirit întreprinzător, responsabil, activ, onest;

Responsabilitățile tale vor fi:

Promovează produsele și serviciilе companiеi;
Dеsеrvește și extindе portofoliul de cliеnți din zona alocată;
Este responsabil cu informarеa constantă a clienților în ceea ce privește: ofertele periodice, produsele noi, serviciile, etc;
Analizează nevoile pieței și identifică noi potențiali clienți;
Responsabilitatea principală îi va fi realizarea nivelului prognozat de vânzări;

Oferim în schimb:

Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști;
Un pachet salarial atractiv;
Program de lucru: Luni-Vineri;
Compensarea cheltuielilor aferente (combustibil, telefonie, arenda mașinii);
Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de mail: hr@dinova.md, cu menționarea postului solicitat.