Registrator medical (f/m)

GALAXIA Centrul Sănătăţii Familiei
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
RESPONSABILITĂȚILE registratorului medical
- informarea în detaliu a clienților
- înregistrarea electronică a pacienților
- eliberarea rezultatelor pentru analizele medicale
- conlucrarea cu personalul medical în vederea asigurării continuității procesului de lucru

SOLICITĂM
- studii medii sau superioare (studiile medicale constituie un avantaj)
- responsabilitate, flexibilitate, amabilitate și abilități de comunicare
- dicție bună și atitudine respectuoasă față de client/ pacient
- cunoaștere și vorbire fluentă a limbilor române și rusă (limba engleză constituie un avantaj)
- cunoștințe de operare a PC (MS Office)

OFERIM
- oportunitate de lucru într-o echipă orientată spre rezultat
- program de lucru flexibil: luni-vineri, 8.00 – 17.00/ sâmbăta, 8.00 – 12.00
- salariu motivant
- reduceri pentru angajați
- posibilități de creștere și dezvoltare profesională
Telefon:
069870008, 022-858507
Persoana de contact:
Liliana Gafton