Designer freelance - specializat în bucătării (sketchup, autocad, bazis)

TRENDKIT
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: De la distanță
Căutăm Designer Freelance pentru Bucătării - Expertiză în SketchUp, AutoCAD și BAZIS

Descriere:
Suntem în căutarea unui designer talentat și experimentat, care să lucreze pe bază de freelance pentru proiectarea bucătăriilor folosind SketchUp, AutoCAD și BAZIS. Acest rol necesită o persoană creativă, capabilă să transforme viziunile clienților în realitate, lucrând confortabil de acasă, cu un program flexibil.

Responsabilități:
Crearea de designuri detaliate pentru bucătării rezidențiale și comerciale.
Utilizarea software-urilor SketchUp, AutoCAD și BAZIS pentru a produce schițe și planuri detaliate.
Colaborarea la distanță cu echipa noastră pentru a asigura că specificațiile și standardele de calitate sunt întâlnite.

Cerințe:
Experiență solidă în utilizarea SketchUp, AutoCAD și BAZIS.
Portofoliu demonstrativ cu proiecte anterioare, preferabil în designul de bucătării.
Capacitatea de a lucra independent și de a respecta termenele limită.

Cum să Aplici:
Trimite CV-ul și portofoliul tău la adresa email: [emailul_tău@example.com]. Specifică în subiectul emailului Aplicație Designer Bucătării.

Contact:
Email: trendkitireland@gmail.com
Telefon: +353838904286
Telefon:
+353838904286
Persoana de contact:
Victor Osadcii