Manager marketing

SRL Piramida Market
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Cerințe:
Studii în domeniul marketing, business, design sau alte domenii relevante;
Experiență minim 2 ani de într-un post similar;
Excelente abilități de comunicare și prezentare;
Abilități analitice și creative, de planificare și promovare a campaniilor;
Cunoașterea trendurilor din domeniul social media;
Cunoașterea tehnicilor de marketing digital și social media;
Abilități organizatorice, spirit de echipă in coordonarea activităților membrilor grupului;
Bune abilități de interacțiune cu designeri și programatori;
Creativitate, inițiativă, dinamism, gândire strategica; autoorganizare, atitudine pozitivă - câteva calități importante.

Responsabilități:
Planificarea, organizarea si desfășurarea activităților de marketing;
Dezvoltarea strategiei de marketing a companiei pentru atingerea obiectivelor;
Analiza pieței și nevoilor clienților, identificarea trendurilor;
Monitorizarea și analiza eficienței campaniilor de marketing și PR, ajustarea strategiilor în funcție de rezultate;
Crearea și gestionarea conținutului pentru canalele de comunicare online și offline (rețele sociale, site web, materiale tipărite);
Coordonarea și realizarea activităților de promovare și menținere a unei imagini sănătoase a companiilor în spațiul online;
Atragerea traficului de pe canalele de internet și creșterea eficienței publicității digitale;
Organizarea si monitorizarea campaniilor de publicitate (direct si prin intermediul furnizorilor de servicii);
Colaborarea cu designeri și agenții de publicitate;
Dezvoltarea de strategii pentru a atrage și reține clienții.

Cerintele de baza:
Persoană atenta la detalii
Cunoașterea limbilor română, rusă
Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție
Abilitate de a lucra în echipă
Studii superioare
Orientare spre rezultat

Beneficii
Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
Suport tehnic din partea unui supervizor
Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)
Salariu: 20 000 (KPI+% de conversie)
Telefon:
076767906
Persoana de contact:
Patricia Munteanu