Manager vânzări panouri solare cerințe

E-Prime
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: 50000 MDL
Compania E-PRIME.MD astăzi este una din liderii pieții Republicii Moldova care oferă servicii și componente pentru sisteme fotovoltaice la cheie, cu și fără stocare de energie.

Manager Vânzări Panouri solare

Cerințe:

• Experiență în domeniu (avantaj);

• Studii superioare sau medii;

• Bună cunoaștere a limbilor: româna și rusă;

• Cunoștințe de operare PC;

• Aptitudini excelente de comunicare, prezentare și ofertare;

• Bune abilități de convingere;

• Atitudine prietenoasă și entuziasm față de lucru.

Responsabilități:

• Crearea celei mai bune oferte pentru clienți, prin identificarea celor mai bune soluții pentru ei

• Întocmirea ofertelor comerciale, negocierea și încheierea tranzacțiilor

• Îndeplinirea planului de vânzări

Dacă te regăsești în cele de mai sus, atunci trimite CV la adresa de email:hr@eprime.md

• Informarea clienților despre produse si promoții;

• Participa la elaborarea scenariilor și a ofertelor comerciale;

• Extinde baza de clienți pentru a îndeplini sarcinile și planurile.

Oferim:

• Posibilitatea de a-ți crește constant veniturile;

• Angajare oficială;

• Salariu motivant și bonusuri lunare pentru performanțele realizate;

• Perspectiva afirmării într-un domeniu nou pe piață;

• Program de lucru zilnic convenabil.

* Locația: or. Chișinău, sectorul Centru, str. Mihai Eminescu 41/1.

Ai abilități de comunicare eficientă, un învățat rapid, abilități de organizare și orientat spre rezultat, atunci aplică, nu ezita.

Trimite CV-ul cu poza la adresa de e-mail hr@eprime.md
Telefon:
069332852
Persoana de contact:
Илья