Redactor/redactoare site

Radio Chișinău
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Cerințe față de candidat:

- Studii superioare
- Cunoștințe bune de operare PC: Office (Word, Excel) Windows, Internet, etc.
- Atenție la detalii și acuratețe
- Abilități de comunicare și relaționare
- Responsabilitate, punctualitate și aptitudini generale de învățare
- Foarte bune cunoștințe ale limbii și gramaticii limbii române
- Experiența la un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului:

- Concepe și realizează materiale editoriale specifice mediului on-line

Responsabilități:

- Răspunde de realizarea calitativă și în termen a sarcinilor
- Răspunde de păstrarea confidențialității informațiilor și documentelor legate de societate
- Răspunde de respectarea legalității normelor și a procedurilor interne de muncă
- Adoptă mereu un comportament în măsură să promoveze imaginea și interesele societății

Ce oferim:

- Contract pe o perioadă nedeterminată de timp
- Timp de lucru full-time
- Salariu motivant și competitiv

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, prin e_mail la adresa: info.mocanu@gmail.com.

Data limită de depunere a dosarului este 30.04.2024. La interviu vor fi invitate
Telefon:
069296973
Persoana de contact:
Marina Mocanu