Vânzător consultant, servitor, barista chelner, bucatar, sushist

Auxiliarcompany
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Compania Auxiliarus-Company specializata in servicii de outasrcing concurs pentru suplinirea postului vacant de: vânzător consultant ,servitor ,barista chelner, bucatar ,sushist

Obligaţiuni şi responsibilităţi:
- Dorinta de a invata
- Grafic Flexibil
- Posibilitatea de a face un lucru auxiliar in timpul liber si de a fi remunerate foarte bine
- Salariu motivant
- Studii medii
- Acceptam si fara experienta.

Oferim:
- lucru stabil
- Angajare oficială din prima zi;
- Grafic de muncă flexibil.
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa depuna cv-urile la adresa de Mail: auxiliarcompany51@gmail.com

Обязанности:
- Желание учиться
- Гибкий график
- Возможность выполнять подработку в свободное время и получать хорошую оплату.
- Мотивирующая зарплата

Контакты:
Желающих просим присылать свои резюме на почту auxiliarcompany51@gmail.com