Manager in vinzari (retail, horeca, b2b)

Bonvie Pro SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Compania BonviePRO SRL, fondatoarea brandului BRAINCAFE, specializata in importul, producerea, ambalarea si distributia nucilor, granolei, fructelor uscate, semintelor si a mixurilor in asortiment pentru retail, horeca si b2b .
Cautam o persoana cu experienta in vinzarea in segmental specificat, sau o persoana ambitioasa cu cunostinte de baza in vinzari in domeniul alimentar.

Responsabilități:
- Vizitarea sistematica a partenerilor existenti
- Ofertarea regulata a clientilor potentiali si a celor existenti, prin intermediul email, vizite, apeluri sistematice
- Incasarea si urmarirea platilor si a datoriilor clientilor
- Analiza pieței și identificarea potențialilor clienti
- Abordarea, vizitarea obligatorie a potentialillor clienti , contractarea clientilor noi, pe teritoriul intregii tari
- Studierea profunda, Promovarea și vânzarea produselor companiei
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenti si cu potentialii clienti
- Monitorizarea derulării contractelor si gestionarea portofoliului de contracte
- Atingerea targetului lunar de vânzari și a obiectivelor individuale stabilite
- Elaborarea rapoartelor obligatorii privind situația clienților, vinzarilor și a proiectelor în derulare
- Iesirea obligatorie in teritoriu in scopul promovarii marfii (atat in raza mun.Chisinau cit si in intreaga Republica)

Cerințele companiei:
- Permis de conducere categoria B (cu aptitudinea efectiv-reala de a conduce automobilul propriu sau cel oferit de companie)
- Cunoașterea limbilor română, rusă

Calitati personale:
- Persoana energica si ambitioasa
- Onestitate
- Implicare maxima in procesul de lucru
- Flexibilitate
- Stabilitate psihologica in lucru cu clientii

Compania oferă:
- Munca stabila intr-o echipa tinara si prietenoasa
- Angajare oficială cu toate beneficiile incluse
- Salariu MOTIVANT (detalii la interviu)
- Automobil de serviciu
- Combustibilul utilizat în scopuri de serviciu
- Telefon de serviciu cu acoperirea cheltuielilor
- Bonusuri si premii motivante in dependenta de rezultatele obtinute
Telefon:
069248904
Persoana de contact:
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide