Manager vinzari materiale electrotehnice

PANELECTRO SRL (PANLIGHT)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
PANLIGHT caută colegi care să se alăture echipei magazinului nostru nou din Chisinau.
Dacă ești pasionat de serviciu și îți place să lucrezi cu oamenii, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilitati fata de candidat:
-Propunerea produselor potrivite clientilor
-Comercializarea produselor companiei
-Realizarea receptia de marfa si aranjarea pe raft
-Identificarea cerintelor clientilor si oferirea solutiilor
-Contribuirea la imbunatatirea fluxurilor de vinzari
-Alte activitati manageriale

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medii sau superioare;
- Abilităţi analitice şi comunicative;
- Abilităţi de operare în Word, Excel ,1C;
- Cunoaşterea limbii române si ruse ;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj

Compania ofera:
-Pachet social si salariu atractiv discutat în cadrul interviului
-Tichete de masa
-Abonament la transport
-Instruire (la necesitate)
-Perspectiva de realizare personala si profesionala

Trimite o scrisoare de intenție și CV-ul tău la energysales@mail.ru. Doar candidații selecționați vor fi contactați pentru interviu.
Telefon:
079960999, 022-312370
Persoana de contact:
Vladimir
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide