Operator 1c | оператор 1с

Rabota Beliti
Oraș: Bălți
Studii: 9 clase
Cerințe:
- Experienţă într-o pozitie similară;
- Studiile economice reprezintă un avantaj;
- Disciplină și acuratețe;
- Cunoașterea limbii române si rusa;

Responsabilități:
- Lucru în programul 1C;
- Indeplinirea operatiunilor de baza cu clasificatoarele, registrele, documentele si rapoartele din programa 1C;
- Procesarea rapoartelorde producere;
- Întocmirea documentelor primare cu privire la mișcarea, casarea și inventarierea produselor;
- Primirea și procesarea cererilor de la cumpărători;
- Coordonare cu depozitul companiei.
- Gestionarea electronică a documentelor;
- Întocmirea documentației primare (facturi, borderouri etc.);

Program de lucru
Orele de lucru: Luni-Vineri 09:00 - 18:00;

Oferim:

- Angajare oficiala, pachet social complet;
- Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;
- Condiții comfortabile de muncă;
- Plata la timp a salariilor fară întârziere.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV cu indicare „ Operator 1C ” în subiect, la adresa de
email: jobbalti@rambler.ru