Administrator

Shvetsing
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Noi oferim:
- Pachet salarial format din : salariul motivant + % din vînzări;
- Oficiul Companiei - centrul orașului;
- Program de lucru Luni - Vineri (Flexibil);
- Angajare Oficială;
- Oportunitatea de a învăța și de a crește în cadrul echipei noastre;
- Nu ești experimentat în domeniul administrativ? Nu-ți fă griji ! Suntem gata să te învățăm tot ce ai nevoie pentru a excela în rolul de Administrator;
- Colectiv tînăr, prietenos și pozitiv.

Descrierea postului :
- Gestionarea activităților administrative zilnice, inclusiv gestionarea programărilor;
- Colaborarea strînsă cu colegii din echipă pentru a asigura buna funcționare a tuturor activităților școlii;
- Promovarea serviciilor companiei;
- Întîlnirea și coordonarea clienților.

Cerințe:
- Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Plăcerea de a comunica cu clienții;
- Punctualitate, responsabilitate, dorință de a munci.