Ghid de transfer

Calypso Tour IHS
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 800 Până la 2000 EUR
Program de muncă: Part-time
Se anunta preselectia pentru sezonul de vara 2024 pentru posturile de munca: Ghid de transfer!

Daca esti energic/ă, cu abilitati bune de comunicare te asteptam in achipa noastra. Jobul este sezonier (aprilie-octombrie) si nu necesita experienta.

- Se ofera cazare gratuita
- Transport tur retur
- Contract de munca
- Salariu 600euro+ procente si bonusuri
- Se face permis de sedere
- Mese gratuite in orele mesei ale hotelului
- Si desigur crestere in cariera.

Descrierea postului: Ghid de Transfer
Ca ghid de transfer, veți fi responsabil pentru asigurarea unei experiențe plăcute și sigure pentru turiștii noștri, de la punctul de aterizare până la destinația finală. Veți oferi informații despre locurile de interes, cultura locală și veți facilita transferurile într-un mod eficient și confortabil.

Responsabilitati principale:
- Primirea și întâmpinarea clienților la aeroport/excursii.
- Oferirea informațiilor despre obiectivele turistice și atracțiile locale.
- Rezolvarea eficientă a oricăror probleme sau solicitări ale acestora.

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu oaspetii.
- Aptitudini pentru lucrul în echipă.
- Abilitati in organizare si planificare.
- Gandire analitica ,atentie la detalii.
- Abilitatea de a vorbi fluent limba romina/rusa.
- Atitudine pozitivă, proactivitate și capacitate de rezolvare a problemelor.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și diversificat.
- Salarizare competitivă și beneficii adiționale.
- Posibilități de dezvoltare profesională în industria turismului.
- Experiențe unice de lucru cu o echipă dedicată și internaționali.

Oferim:
- Angajare oficială.
- Asigurare medicală.
- Contract de muncă.
- Permis de ședere.
- Training gratuit.
- Transport tur-retur.
- Salariu + tips + bonus.
- Creștere în carieră/Experiență în domeniu;
- Mese gratuite la hotelurile din regiune / la excursiile pe care le însoțești.
- Cheltuielile pentru obținerea vizei și alte taxe aferente sunt acoperite de agenție.
- Excursii și aventuri de neuitat absolut gratuite pentru angajatii companiei IHS.

069764403 (viber-whatsapp)
Dumitru
Telefon:
069764406
Persoana de contact:
Dumitru