Spălător de vase | посудомойщица (f/m) full time

Atelier Deserturi - Liuda Grîu
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 6500 Până la 7000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem un atelier de producere artizanală, care activează pe piață din 2019, specializat în prepararea produselor de cofetărie, în special macarons. Folosim doar ingrediente naturale și de calitate înaltă.

Echipa noastră crește frumos. Căutăm un nou coleg/colegă: Spălător de vase / Посудомойщица (f/m)

Responsabilități:
- Execută lucrări suplimentare necesare menținerii curățeniei (spălarea veselei, evacuarea deșeurilor menajere etc.)
- Asigurarea curățeniei, respectând normele de igienă și securitate în muncă;

Cerințe:
- Aptă din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
- Rezistență fizică, morală, răbdare și meticulozitate;
- O educație decentă și spirit de echipă;

Oferim:
- Angajare oficială în câmpul muncii (pachet social complet);
- Salariu competitiv;
- Dezvoltare într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
- Grafic de lucru fix: Luni-Vineri 9-18;
- Loc de muncă în sect. Centru, Bănulescu Bodoni 8

Atunci trimite-ne candidatura ta aici și hai să ne cunoaștem!
Persoana de contact:
Ludmila
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide