Content creator

Libertate.init
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 600 Până la 800 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Responsabilități:
- Creare de conținut pentru rețele sociale (format video și foto);
- Analizarea datelor și elaborarea de rapoarte periodice privind performanța conținutului;
- Implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor și serviciilor;
- Generarea ideilor pentru conținut;
- Coordonarea și colaborarea cu echipa de vânzări și alte departamente relevante pentru implementarea planurilor de marketing;

Cerințe:
- Experiență de minim un an pentru editarea de video și poze;
- Cunoașterea fleuntă a limbilor română și engleză;
- Mod creativ de gândire;
- Cunoștințe si skilluri necesare de lucru în Adobe Premiere, Photoshop; After Effects / Illustrator - sunt binevenite.

Beneficii:
- Salariu achitat la timp;
- Creșterea personală în call-urile de mentorat săptămânale;
- Creșterea profesională pe partea de marketing.
Persoana de contact:
hello@libertateinit.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide