Electromontor sisteme de securitate

Dragon Security
Oraș: Bălți
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Îndeplinește sarcini cu caracter tehnic în domeniul sistemelor de pază și semnalizarea incendiilor, precum și în domeniul proiectării, fabricării, asamblării, construirii, acționării, întreținerii și reparării echipamentelor, instalațiilor și sistemelor de alarmare.
- Efectuează controale, revizii, intervenții pentru eliminarea deficiențelor și incidentelor tehnice apărute la obiective.
- Optimizează funcționarea în permanență a instalațiilor și echipamentelor de pază și semnalizare a incendiilor.
- Răspunde de montarea și întreținerea tehnică a sistemelor de semnalizare, întreținerea și exploatarea corectă a echipamentului încredințat.

Cerințe:
- Studii medii sau superioare de specialitate;
- Cunoștințe în domeniul sistemelor de securitate: alarme de securitate, alarme de incendiu, supraveghere video, control acces etc.;
- Cunoștințe de bază în domeniul programării;
- Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activități, spirit de echipă.

Condiții:
- Lucru în birou comfortabil.
- Salariu decent, achitat fără de întârzieri.
- Training si certificare.
- Pachet social deplin.

Persoanele care întrunesc cerințele menționate, rugăm să expediați CV la adresa dragon.securitate@yahoo.com. Indicați poziția pentru care aplicați.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide