Brand manager nucata - lichior

Pomul Regal
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 4 ani
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Suntem în căutarea unui nou coleg, creativ și pasionat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Brand Manager pentru Nucata - lichior de nuci verzi.. Dacă îți dorești să fii parte dintr-o echipă tânără, să ai oportunitatea de a contribui la dezvoltarea și consolidarea poziție noastre pe piața locală și internațională, atunci această poziție este potrivită pentru tine.

Responsabilități:

- Dezvoltarea și Implementarea strategiilor de brand pentru a consolida și promova identitatea Nucata - Pomul Regal.
- Elaborarea materialelor de branding, sloganuri, materiale de marketing și alte elemente vizuale.
- Colaborarea cu echipele interne pentru a asigura coerența și consistența mesajelor de brand în toate canalele de comunicare.
- Menținerea cunoștințelor actualizate cu privire la tendințele și evoluțiile din industrie.
- Crearea de evenimente promotionale.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul băuturilor alcoolice.
- Experiență de colaborare cu HoReCa.
- Abilități de comunicare verbală și scrisă.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
- Abilități de negociere și convingere.
- Atitudine proactivă și capacitatea de a gândi critic și creativ.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-o echipă talentată și dinamică.
- Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.
- Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.
- Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
- Program flexibil

Dacă ești motivat, creativ și dornic să contribui la construirea și consolidarea unei mărci de succes, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email [[vezi email]]. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Nota: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.
Persoana de contact:
069000054