AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Șofer/conducător de bord - autobuz, troleibuz, tramvai
Название компании: SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMIȘOARA
Город: За границей
Контактное лицо: LUCIA NEGREA, MUTH AURICA
Телефон: 0040356803713 , 0040740032878
E-mail: angajari@stpt.ro

О вакансии
Должность: Șofer/conducător de bord - autobuz, troleibuz, tramvai
Категория: Работа за рубежом
Описание вакансии: Cerințele postului:

- vorbitor de limba română
- dubla cetățenie reprezintă un avantaj în angajarea rapidă în cadrul societății,
- permis de conducere categoria D, troleibuz, tramvai
- abilități bune de comunicare și interacțiune cu pasagerii și dispeceratul,
- responsabilitate și atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:

- conducerea mijloacelor de transport public într-un mod sigur și responsabil,
- respectarea regulilor de circulație și a programului stabilit de societatea noastră,
- asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei,
- verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de începerea călătoriei,
- comunicarea promptă cu dispeceratul în caz de probleme sau întârzieri.

Oferta noastră include:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- asigurarea cazării în caz de relocare,
- pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare -spor de vechime, spor de fidelitate, tichete de masă
- mediu de lucru plăcut și echipamente moderne,
- posibilitatea de a conduce vehicule electrice,
- posibilități de dezvoltare profesională și progres în carieră.
График работы: Полный рабочий день
Зарплата: От: 19150 До: 22980 MDL
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое