Contabil operator

CPF Migdal SGP
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Cerințe de bază:
-Studii de specialitate(economice,financiare);
-Experiența anterioară într-o poziție similar constituie avantaj;
-Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;
-Cunoștințe de operare PC(buna cunoaștere a pachetului MS Office și programului 1C);

Responsabilități principale:
-Prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în sistem;
-Întocmirea rapoartelor interne și fiscale;
-Emiterea facturilor fiscale conform comenzilor;
-Gestionarea evidenței contabile a stocurilor de mărfuri și producție;
-Întocmirea rapoartelor interne ale companiei;
-Alte sarcini specifice funcției, legate nemijlocit cu lucrul zilnic al contabilității.

Condiții de lucru:
-Angajare oficiala in cîmpul muncii,
-Program de lucru de luni – vineri de la 08:00 – 17:00.

Locație: Chișinău (Centru), str. Al. Vlahuta 9/A

Poziție: full-time, de la 08:00 până la 17:00, cu sâmbăta și duminica libere.

CV-urile "Contabil Operator" rugăm să expediați la adresa de email: migdal.director@mail.ru, telefon 069468826.
Telefon:
069468826
Persoana de contact:
Corina