Consultant junior planificare financiară

ProConsulting SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
RESPONSABILITĂŢI
• Consultanță în acces la finanțare, linii de creditare, programe de finanțare de Stat și Internaționale,
• Elaborarea planurilor de afaceri pentru creditare și alte finanțări,
• Analiza cererilor de creditare si consultanta in obținerea creditelor,
• Elaborarea proiectelor investiționale și studiilor de fezabilitate,
• Analiza rapoartelor financiare, analiza şi prognozarea indicatorilor financiari,
• Elaborarea şi eșalonarea bugetului proiectului investițional și fluxului de numerar,
• Cercetarea şi analiza practicilor moderne în domeniul planificării financiare,
• Elaborarea şi/sau participarea la elaborarea ofertelor comerciale,
• Networking şi relaționare cu clienţii.
CERINŢE
Nivel de studii
• Studii superioare complete în domeniul economic, contabilitate sau financiar-bancar.
Experienţa
• minim 1-2 ani experienţă în domeniu.
• Experiența in domeniul contabilitate, finanțe corporative sau creditare va fi un avantaj
Abilităţi
• cunoașterea analizei și planificării afacerii.
• Cunoștințe în contabilitate și finanțele întreprinderii,
• abilităţi de scriere, analiză şi sinteză,
• Abilități de utilizare a PC la nivel avansat, modelare în Excel.
• limbi: româna, rusa – avansat, engleza – mediu.
• capacitate de a obţine rezultate şi de a respecta deadlin-uri, eficienţă în condiţii de stres.
• comunicare, responsabilitate, capacităţi de relaţionare interpersonală, entuziasm şi etică profesională.

CONTACTE:
Persoanele interesate, rugăm să expedieze CV-ul şi Scrisoarea de intenţie, pînă la data de 10 martie 2019, pe adresa de email: hr@proconsulting.md
Telefon:
069823238
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide