Colector probe (laborator de construcție)

OZKA CONSTRUCTION SRL
Oraș: Hîncești
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează colector probe (laborator de construcție).

Cerinte:
- studii medii;
- experiență de minim 3 ani în construcția drumurilor;
- cunoașterea limbii engleză sau turcă costituie un avantaj.

Atribuții:
- efectuarea testelor în laborator, a materialelor prelevate din șantierul de construcție;
- acordarea asistenței în procesul efectuării cercetărilor de laborator a materialelor utilizate la construcția și / sau reabilitarea drumurilor;
- întocmește rezultatele analizelor, testelor, măsurătorilor în conformitate cu documentele necesare, ține evidența acestora;
- deservirea tehnică a echipamentului de laborator.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.
Telefon:
078009088
Persoana de contact:
Olga