Manager vinzari

Palace Construct SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 20000 Până la 30000 MDL
Echipa noastră în plină expansiune caută un Manager Vânzări pasionat și motivat să se alăture echipei noastre dinamică!

Responsabilitățile tale includ:

- Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri și relații comerciale în domeniul sistemelor de ventilare.
- Gestionarea și creșterea portofoliului de clienți existenți prin oferirea de soluții personalizate și de calitate.
- Prezentarea și demonstrarea produselor noastre în mod profesionist și convingător.
- Consilierea clienților în alegerea soluțiilor potrivite pentru nevoile lor.
- Participarea activă la târguri, expoziții și alte evenimente pentru a promova brandul și a genera noi oportunități de afaceri.
- Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințe și oportunități.

Cerințele noastre:

- Experiență relevantă în vânzări, preferabil în domeniul sistemelor de ventilare sau construcțiilor.
- Abilități excelente de comunicare și negociere, cu un accent deosebit pe relațiile cu clienții.
- Spirit de inițiativă și orientare către rezultate.
- Abilități de organizare și gestionare eficientă a timpului.
- Permis de conducere categoria B.
Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități de vânzare remarcabile și dorința de a face parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru poziția de Manager Vânzări pentru Sistemele de Ventilare! Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și pachet salarial competitiv.

Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă descriere despre cum crezi că poți contribui la succesul nostru la adresa de email palaceconstruct.md@gmail.com
Telefon:
069602770
Persoana de contact:
Petru