Lucrător pentru călcat, împachetare și asistență

Dreams Production
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Suntem în căutarea unei persoane motivate și dornice să se alăture echipei noastre din producție. Poziția este disponibilă pentru un post fix sau flexibil și implică activități precum călcatul hainelor, împachetarea produselor și pregătirea generală în cadrul procesului de producție.

Responsabilități:
- Călcatul și pregătirea hainelor conform standardelor de calitate.
- Împachetarea produselor finisate pentru expediere.
- Asistență în diverse activități la producție la nevoie.

Cerințe:
- Abilități de călcare a hainelor cu atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra eficient și de a îndeplini sarcini într-un mediu de producție.
- Disponibilitate pentru un program de lucru fix sau flexibil, în funcție de nevoi.
- Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a contribui la echipă.

Beneficii:
- Salariu competitiv.
- Mediu de lucru plăcut și dinamic.
- Posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți o persoană dedicată și doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail brainstudiomoldova@gmail.com .

Așteptăm cu nerăbdare să întâlnim viitorul membru al echipei noastre!
Telefon:
076864788
Persoana de contact:
Ion