AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Europeană (maghiara, slovaca, ceha, daneza sau suedeza)
Название компании: Grafit Holding
Город: Кишинев
E-mail: cv-rb@grafit.md

О вакансии
Должность: Manager Achiziții / Vânzări pe piața Europeană (maghiara, slovaca, ceha, daneza sau suedeza)
Категория: Менеджеры
Описание вакансии:

Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc maghiara, slovaca, ceha, daneza sau suedeza pentru a lucra pe piața UE.

Oferim:
— Salary 550-1000 EUR;
— oficiu în centrul Chișinăului;
— contract de muncă oficial;
— program de lucru - 8 ore (9.00-18.00) de luni până vineri;;
— prânzuri din contul companiei.

Responsabilități:
— identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
— crearea contractelor și ofertelor pentru vânzări sau achiziții.

Cerințe:
— cunoașterea limbilor  maghiară, slovacă, cehă, daneză sau suedeză la nivel avansat (B2-C1);
— Word și Excel – cunoștințe elementare;
— comunicare și perseverență.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul cv-rb@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre noi?
Acceseză site-ul nostru: www.grafit.md

График работы: Полный рабочий день
Зарплата: От: 550 До: 1000 MDL
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое