AllJobs.md

Все поля объязательны для заполнения

Manager vanzari reclama pentru portalul Construct.md
Название компании: Construct MD
Город: Кишинев
Телефон: 060577522
E-mail: alina.liubimova@gmail.com

О вакансии
Должность: Manager vanzari reclama pentru portalul Construct.md
Категория: Маркетинг, реклама, PR
Описание вакансии:

Oferim:
- un job interesant;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- salariul plătit fără întîrzieri și fără limite de creștere;
- instruire și integrare în echipă;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- posibilitatea de a lucra de la distanță;
- șansa de a face parte din echipa tînără a unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- oportunități de carieră.

Responsabilități:
- administrarea și actualizarea bazei de date de clienți în sistemul CRM;
- efectuarea de apeluri reci și calde B2B;
- negocierea și încheierea contractelor cu clienții;
- monitorizarea plăților efectuate în baza contractelor încheiate;
- identificarea și atragerea de noi clienți;
- stabilirea și organizarea întîlnirilor și prezentărilor;
- îndeplinirea planului de vînzări.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- foarte bune abilități de comunicare scrisă și orală;
- capacitate de negociere;

- experiență operare cu acte (preferabil);
- experiență în vînzări (preferabil);
- perseverență în atingerea scopurilor propuse;
- un grad ridicat de autoorganizare și responsabilitate, capacitatea de a lucra independent.
График работы: Полный рабочий день
Зарплата: По договорённости
Дополнительные требования к соискателю
Образование: Любое